Adana Hakkında Bilinmesi Gereken Bazı Sorular ve Cevapları

Adana Hakkında Bilinmesi Gereken Bazı Sorular ve Cevapları içeriğini okuyabilir, Gaziantep.com Sizin Adana kategorisinde yer alan Adana Hakkında Bilinmesi Gereken Bazı Sorular ve Cevapları yazısını değerlendirebilir ve yorum yazabilirsiniz.


Türkiye'nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana'ya gelmeden önce kesinlikle okumanız gereken bir yazı.

Adana'da Ne Yenir?

Ye de güçlen gez dolaş derler ya o misal. İşte Adana gezisine başlamadan önce yenmesi gereken lezzetler;

Adana İçi Ulaşım

Adana’da şehir içi ulaşım genellikle büyükşehir belediye otobüsleri, özel halk otobüsleri, minibüsler ve taksi ile sağlanır. Akşam belli bir saatten sonra toplu taşıma hizmetleri bulmak neredeyse imkansız olduğu için belirli saatten sonra tek opsiyon taksidir. Daha fazla bilgi için ADANA İÇİ ULAŞIM  

Adana'da Gezilecek Yerler

Birbirinden farklı etnik kültürün bir arada bulunduğu Adana'ya geldiğinizde nereye gitmelisiniz? Orada neler yapmalısınız? Bunları hiç düşündünüz mü? İşte ADANA'NIN GEZİLCEK NOKTALARI

Peki Adana'ya Ne Zaman Gitmeliyiz?

Yaz hariç her mevsim gidilebilir diye tahmin ediyoruz. Örnek olarak Nisan ve Mayısmış. Bu aylarda portakal kokuyomuş güzel şehir Adana. :)  

Adana Hakkında Bilinmesi Gereken Bazı Sorular ve Cevapları içeriği, 27 Şubat 2019 tarihinde BiAdana.Com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha